Post navigation

Ripple tradingview, Dėl galimo SEC ieškinio pinga „Ripple“ kriptovaliuta - Verslo žinios

Ripple (XRP)

Rinkos nuotaikos tebėra kritinės, o ETH laukia sunki savaitė, ypač dėl to, kad dabar yra nustatyta pagrindinės paramos kaina, kuri netrukus patirs didžiulį pardavėjų spaudimą. Perspektyva yra pesimistinė, o dienos ir ilgesnio laikotarpio rodikliai yra meškiniai. Pavyzdžiui, Ripple tradingview slenkamieji vidurkiai plečiasi krintant, o tai rodo padidėjusį pardavimo tempą.

ripple tradingview geriausios kriptovaliutos investuoti ir kodėl

Kita vertus, RSI turi daug vietos, kol pasieks perparduotą plotą žemiau 30 taškų šiuo metu Šiame kontekste sunku būti paklusniam. Rodikliai atrodo daug žadantys, palyginti su ETH, nes atrodo, kad XRP kaina pasiekė dugną, kai pagrindinis palaikymas buvo pirmą kartą išbandytas balandžio 30 d. Nuo tada pagreitis pasikeitė ir XRP galėjo konsoliduotis dabartiniame diapazone.

ripple tradingview dvejetainių opcionų išankstinio uždarymo brokeriai

Net jei ADA kaina prarado didžiąją dalį savo prieaugio, rodikliai duoda tam tikrų pakilimų signalų. Dienraštis MACD praėjusį trečiadienį padarė aukštą kryžminimą, ir tai buvo išlaikyta iki šiol, net jei kaina grįžo į pagrindinį palaikymą, kuris buvo 0.

  • Tradingview strategijos bot, Investuojant į bitcoin exmo. Kaip naudotis opcionų lenta
  • Dėl galimo SEC ieškinio pinga „Ripple“ kriptovaliuta - Verslo žinios
  • Kaip užsidirbti pinigų internete JAV 2022 m
  • Bitcoin echo, Spalio bitcoin prognoz. Ripple Prediction Tradingview - 30 komentarai
  • Ethereum, Ripple, Cardano, Tron ir Shiba Inu - sigmista.lt
  • TradingView | sigmista.lt

Ripple tradingview į ateitį, tol, kol ADA gali išlikti virš pagrindinio palaikymo, prognozė yra šiek tiek teigiama, atsižvelgiant į kainų pokyčius ir rodiklius. Geriausia ateinančią savaitę būti atsargiems, nes rinkos tempas gali keistis iš vienos dienos į kitą.

Point and Figure (PnF) Charts — TradingView

Tai lėmė MACD perėjo į teigiamą pusę, o pirkimo spaudimas didėja su dideliu kiekiu. Tikėtina, kad šis pakilimas išliks, ypač dėl to, kad stabilių monetų su gera pasyvia grąža paklausa yra didelė meškų rinkos metu.

ripple tradingview užsidirbti pinigų bitcoin

Kuo ilgiau jis tikrina pagrindinio palaikymo lygį, tuo didesnė gedimo tikimybė. SHIB perspektyvos yra meškos, o pirkėjai turi padaryti viską, kad apgintų pagrindinį palaikymą, priešingu atveju kitas SHIB palaikymas bus 0.

Pagrindinis pasipriešinimas 0.

ripple tradingview užsidirbti pinigų iš namų uk 2022 m

Žvelgiant į ateitį, SHIB turėtojai turi ruoštis blogiausiam ir tikėtis geriausio. Jei rinkos nuotaikos nepasikeis ir vėl pakils, labai sunku suprasti, kaip SHIB gali išlaikyti savo dabartinį palaikymą. Prieš priimant bet kokius investicinius sprendimus, jums patariama atlikti savo tyrimus.

Naudokite pateiktą informaciją savo rizika. Norėdami gauti daugiau informacijos, žr.